مدیر خودت باش

مدیر خودت باش

مونا شش بلوکی

چگونه بعضی از افراد به انسان های شگفت انگیز تبدیل می شوند و برخی دیگر مانع خود برای رسیدن به اهداف شان می شوند؟

این کتاب راهنمای شما برای تبدیل شدن به فردی موفق با کارایی و اثربخشی بالاست.

بسیاری از ما شکافی میان زندگی عادی خود و زندگی رویایی ای که آرزوی آن را داریم احساس می کنیم.در گذشته شاید پیشرفت کردن آسان تر بود. امروزه تغییر شتاب گرفته است، کارها مانند قبل ساده و یکسان نیست. در دنیای جدید قطعیت پایین آمده اما انتظارات بالا رفته است، ممکن است حس کنید که دارید درجا می زنید و در دنیای پرهیاهوی امروز گیج شده اید و این سوال ذهن شما را درگیر کرده باشد چه چیزی به افراد برای رسیدن به سطوح بالاتر موفقیت انگیزه می دهد و چه عادت ها، آموزش ها و حمایت هایی به آن ها کمک می کند که سریع تر پیشرفت کنند.

چیزی که شما به آن نیاز دارید مجموعه ای از رویه ها و داشتن سیستمی است که به رشد و توسعه فردی و حرفه ای شما کمک کند.

نویسنده: مونا شش بلوکی

من بسیار به حوزه آموزش علاقمند هستم، روی خودم سرمایه گذاری می کنم و آموخته ها و اطلاعاتم رو با رضایت قلبی به دیگران منتقل می کنم.

سرفصل های کتاب مدیر خودت باش

طرز فکر چیست؟

دو نوع طرز فکر رشد و ایستا

چه طور ادراک می کنم

قدرت شروع

مسیر عصبی

یادگیری مهارت جدید

ساخت سیستم عادت

تغییر باورها

7 نکته مهم برای سازگاری با مردم

شجاعت نشان دهید

تاثیرگذار باشیم

اقدامات عملی

 اگر چشم به پیشرفت، رشد، توسعه فردی، تغییرات لذت‌بخش و اثرگذاری بیشتر دارید و می خواهید از زندگی و کارتان لذت بیشتری ببرید. لطفاً فرصت مطالعه این کتاب را از خود دریغ نکنید.

قیمت کتاب: 90000 تومان است

که حتی ارزان تر از یک ساندویچی است که فقط لذت آنی دارد، در صورتی که کتاب سرمایه گذاری همیشگی برای شماست که باعث بالارفتن آگاهی تان می شود و تاثیرات مطلوبی در زندگی و حرفه شما به وجود می آورد.

 

مقالات مرتبط

دیدگاه

0 نظر تاکنون ارسال شده است

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/monashes/domains/monasheshboloki.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/monashes/domains/monasheshboloki.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757