مونا شش بلوکی

من در کنارتم تا تو رشد کنی و بدرخشی

من متولد 18 خرداد 1360 از دیار نخل و آفتاب و دریا هستم.
از سال 1383 و پس از فارغ التحصیلی در رشته مهندسی برق و مخابرات در صنعت ساخت سکوهای نفتی و گازی در شرکت صدرا مشغول به فعالیت بودم. از سال 1399 تاکنون وارد حوزه آموزش شدم و همه تلاشم را می کنم که با مطالعه و آموزش های مختلف، بیشتر و بیشتر یاد بگیرم و با در اختیار گذاشتن آموزه هایم به مردم عزیز کشورم خدمت کنم، تا همگی در کنار هم رشد کنیم و در زندگی و کسب و کار خود تأثیر گذار باشیم و ارزش آفرین.

ماموریت من

من از سال 1399 تاکنون وارد حوزه آموزش شدم و همه تلاشم را کرده ام که با مطالعه و آموزش های مختلف، بیشتر و بیشتر یاد بگیرم و با در اختیار گذاشتن آموزه هایم به مردم عزیز کشورم، به رشد و توسعه آن ها کمک کنم.

فرهنگ رشد و توسعه فردی

دنیای امروز هر لحظه در حال تغییر است، تغییراتی بیشتر و سریع تر از گذشته.
اگر رو به جلو حرکت نکنیم، پیشرفت نکنیم حتماً داریم پسرفت می‌کنیم، بنابراین نیاز داریم آموزش ببینیم، خودمان را توسعه بدهیم و مهارت های مان را ارتقاء بدهیم. آموزش دیدن ما را به فرد تاثیرگذار تری تبدیل می کند که این اثرگذاری هم روی زندگی خودمان است و هم زندگی دیگران. برای موثر بودن آموزش ها ابتدا باید خودمان را بشناسیم اینکه اهداف، آرزوها، نیازها، خواسته ها، مسائل و ترس های ما چیست؟ و آنگاه بر اساس آنها آموزش مناسب ببینیم و زندگی خود را به بهترین نحو طراحی کنیم و من بهتری از خودمان بسازیم. با بالارفتن سطح آگاهی و بینش خود می توانیم مسائلی که در زندگی برایمان پیش می‌آید را به خوبی مدیریت کرده و از پس چالش‌ها بر بیایم. ما آموزش می‌بینیم که تغییری در زندگیمان به وجود بیاوریم، پس مهم است که آموزه‌ها را در زندگی خود عملی کنیم در غیر اینصورت فقط انباشت اطلاعات است و زمان و عمر خود را هدر داده ایم. بهایی که برای آموختن می‌پردازیم در واقع یک سرمایه‌گذاری ارزشمند روی خودمان است که ما را به دستاوردها و موفقیت‌های زیادی می رساند. افراد موفق همیشه در حال آموزش و یادگیری هستند، آنها مرتبا در حال رشد و توسعه دادن خودشان هستند.

تماس با ما

آدرس:   بوشهر، میدان مطهری(باغ زهرا)، ساختمان مبارک، طبقه ۵

تلفن:         09917157501

پست الکترونیکی:          info@monasheshboloki.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/monashes/domains/monasheshboloki.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/monashes/domains/monasheshboloki.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757